| Označení: | SG6088-WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x37x10 cm
Nechť je pro vás skvělou inspirací k vysněné vánoční výzdobě právě umělé kapradí se třpytkami v barevné variantě navržené pro toto kouzelné období. Vysoce realistická kopie živé rostliny nabízí trvalou krásu bez potřeby jakékoli údržby. S možností opakovaného použití bez rizika uvadnutí získáte úžasnou trvalou výzdobu, kterou můžete používat tak dlouho, dokud vy sami budete chtít. Umělé kapradí můžete snadno kombinovat s dalšími ozdobami, případně jinými barevnými variantami, což vám otevírá bezpočet kreativních možností při aranžování vánoční dekorace. Jeho elegantní tvar a unikátní barevné provedení se snoubí v dokonalou harmonii, vytvářející úchvatné ozdoby pro vaše sváteční prostředí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Rozměry | 27x37x10 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 60.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Kapradí |