| Označení: | SG6089-WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 76 Kč 84Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x78x6 cm
Plánujete osvěžit vaši vánoční výzdobu použitím trvanlivé a originální rostlinné dekorace, která dokonale spojí přírodní krásu s kouzelnými barevnými odstíny? Potom tu máme řešení v podobě umělého listu asparagu v bílé barvě se třpytkami, jenž nabízí nepřeberné množství využití pro aranžování a dozdobení vašeho interiéru pro sváteční období. Tato dekorace vám nikdy neuvadne ani neztratí na své kráse, tudíž ji můžete využívat bez obav a opakovaně až do té doby, dokud sami budete chtít. Její kombinace elegantního tvaru a netradiční barvy otevírá nové možnosti pro vaše aranžování. Vytvořte si prostředí, ve kterém si budete naplno vychutnávat chvíle pohody, radosti a štěstí obklopeni unikátní výzdobou.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Rozměry | 15x78x6 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 78.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Asparagus |