| Označení: | 8808B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 4 799 Kč 8 799Kč |
| Množství: | — |
209 x 97 x 66 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak výška sedu postele 37 cm dřevěné laťkové rošty jsou v ceně, matrace nejsou v ceně výsuv možno využít jako úložný prostor nebo jako přistýlku doporučená výška matrace pro přistýlku 10 cm doporučený rozměr matrací 90 × 200 cm Leonie ID20900215
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 43 kg |
| Rozměry | 209 x 97 x 66 cm |
| Šířka | 209 cm |
| Výška | 66 cm |
| Hloubka | 97 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 29 × 8 × 209 cm, 68 × 13 × 102 cm) |
| Barva | bílý lak |