| Označení: | 21515 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 649 Kč 2 799Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45 x 53 x 39 cm
barevné provedení bílá nástavec pro skříň 21510
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 45 x 53 x 39 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 39 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 9 × 59 cm) |
| Barva | bílá |