| Označení: | OC3902 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x6x20 cm
Aranžovací sada dřevěných táců o 2 kusech v přírodních odstínech bude skvělým základem pro vaše kreativní výtvory. Jedná se o produkt z přírodního materiálu, který bude ideální volbou k vytváření osobité vánoční i celoroční výzdoby. Je navíc opatřen ochrannou igelitovou vložkou.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 60x6x20 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 61x20x6 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 61x20x6 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |