| Označení: | LD-0354 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x40x30 cm
Tento dřevěný dvoupatrový etažér ve tvaru obdélníku se stane nedílnou součástí vaší vánoční výzdoby. Jeho prostorná konstrukce vám umožňuje vytvářet bohaté kompozice, do kterých můžete zapojit všechny vaše oblíbené vánoční dekorační prvky. Dřevo se navíc krásně hodí snad do všech interiérů a dovede navodit tu pravou domácí pohodu. Je ideálním společníkem pro váš vánoční stůl, komodu nebo jiné vhodné místo. Připravte se na toto krásné období s naším dřevěným aranžovacím etažérem, který spojuje přírodní krásu dřeva s kouzlem Vánoc. Vaše dekorace na něm budou vynikat a vy budete mít radost z nádherné výzdoby, kterou jste si snadno sami vyrobili.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1170.0000 kg |
| Rozměry | 40x40x30 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |