| Označení: | KUM3438 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x57x10 cm
Umělé obilí v hnědé barvě bude výborným doplňkem pro podzimní výzdobu. Jde o jeho napodobeninu v netypickém tvaru a v krásném barevném provedení, které nikdy neztratí ze svého sytého tónu. Tato dekorační větvička je jako malý střípek, který ve finále dokáže s dalšími ozdobnými prvky vytvořit nádhernou barevnou mozaiku. Je už jen na vaší fantazii a schopnostech, jakých nápaditých výtvorů docílíte. Každopádně se jedná o dobrý základ k vlastnoruční originální podzimní výzdobě.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 22x57x10 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 57.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Obilí |