| Označení: | KUM3437 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x67x3 cm
Čechrava, jako malá kráska má mnoho různých využití ve světě zahradního designu. Obvykle vytváří kouzelný efekt ve skalkách a v trvalkových záhonech. V hnědém provedení nabízí nekonečné možnosti pro oživení vašich květinových vazeb a podzimních aranží. Vždy vytvoří nádherný kontrast a přinese nový rozměr krásy.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 22x67x3 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 67.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Čechrava |