| Označení: | KUM3434 PU-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x77x3 cm
Umělá pampová tráva ve světle fialové barvě je široce uplatnitelná přízdoba, která se často používá pro tvorbu nejrůznějších typů aranží. Je to vlastně suchá tráva, která má charakteristický elegantní vzhled a je složená z velkého množství jemných štětinek. Pampová tráva se často využívá především v podzimních výzdobách nebo jako ozdobný prvek na svatby a další události. Její jemný a vzdušný vzhled přidává prostoru přírodní a rustikální atmosféru.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 9x77x3 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 77.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 72.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 432.0000 |
| Barva | Fialová |