| Označení: | 61550 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 10 999 Kč 18 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
117 x 117 x 190 cm
barevné provedení ořech / bílá rohová šatní skříň, 9 polic a šatní tyč možno doplnit o nástavec 61555
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | ořech, ořech/bílá |
| Hmotnost | 118 kg |
| Rozměry | 117 x 117 x 190 cm |
| Šířka | 117 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 117 cm |
| Baleno | KARTON: 4 ks (rozměry, š/v/d: 50 × 9 × 127 cm, 50 × 7 × 194 cm, 41 × 7 × 198 cm, 55 × 6 × 195 cm) |
| Barva | ořech,bílá |