| Označení: | ALA493 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x14x4 cm
Vytvořte si pomocí pietní dekorace ve tvaru srdíčka z polyresinu na hrobě nebo jiném vhodném prostoru vzpomínkové místo navozující hřejivé pocity z momentů strávených společně s vaší milovanou osobou, která už není mezi námi. Život přináší i ty nejsmutnější chvíle a je jen na nás, jak se s nimi vypořádáme. Dobrý pocit ze správné věci, jako je zodpovědná péče o takové místo a pozvednutí jeho důstojnosti tímto srdcem, vám pomůže se s těmito těžkými chvílemi lépe vyrovnat.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 153.0000 kg |
| Hmotnost | 153.0000 kg |
| Rozměry | 12x14x4 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Šedá |