| Označení: | 8077V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 299 Kč 7 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
79 x 40 x 97 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz pět zásuvek s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 79 x 40 x 97 cm |
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 97 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 16 × 96 cm) |
| Barva | voskováno |