| Označení: | 8844B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 3 499 Kč 5 490Kč |
| Množství: | — |
110 x 54 x 73 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 3 zásuvky s kovovými pojezdy (montáž možná pouze na pravou stranu) rozměr zásuvky (š/h/v) 27,9 × 30,7 × 10,5 cm bez výsuvu pro klávesnici
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 25 kg |
| Rozměry | 110 x 54 x 73 cm |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 10 × 113 cm) |
| Barva | bílý lak |