| Označení: | 374 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 92 cm
barevné provedení dub Sonoma pevná kovová konstrukce, barevné provedení černá jedna police, skříňka s posunovacími dvířky
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 92 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 92 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | dub Sonoma |