| Označení: | 371 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 599 Kč 2 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120 x 60 x 75 cm
barevné provedení dub Sonoma pevná kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 120 x 60 x 75 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 75 × 5 × 126 cm) |
| Barva | dub Sonoma |