| Označení: | 330A |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 499 Kč 2 295Kč |
| Množství: | — |
63 x 25 x 135 cm
barevné provedení buk tři variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 63 x 25 x 135 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 135 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 26 × 9 × 136 cm) |
| Barva | buk |