| Označení: | 320B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 399 Kč 2 095Kč |
| Množství: | — |
38 x 25 x 171 cm
barevné provedení bílá sedm variabilních polic
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 19 kg |
| Rozměry | 38 x 25 x 171 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Výška | 171 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 26 × 9 × 180 cm) |
| Barva | bílá |