| Označení: | 360B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 899 Kč 1 395Kč |
| Množství: | — |
63 x 25 x 73 cm
barevné provedení bílá jedna variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměry | 63 x 25 x 73 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 26 × 9 × 75 cm) |
| Barva | bílá |