| Označení: | SG6141 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x80x15 cm
Hledáte možnosti, jak oživit interiér větvičkami a různými rostlinnými převisy a současně si přejete, aby vydržely co možná nejdéle? Jednoduchým řešením je pořízení umělého převisu, který splňuje všechna zmíněná očekávání. Konkrétně tato kopie převisu z kapradí v zeleném dekoru je vysoce inspirativní variantou pro výzdobu. Naaranžovat jej můžete prakticky kamkoliv a obzvláště je perfektní pro vytvoření živoucí vertikální zahrady na vaší stěně či zábradlí. Při pohledu na převis nebudete chtít věřit tomu, že je umělý, a to díky detailnímu zpracování každé jeho části. Pohled na tuto dekoraci vám pomůže nasát kus přírodní harmonie, kterou si můžete natrvalo užívat přímo ve svém domě či jiném vybraném místě.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 88.0000 kg |
| Rozměry | 15x80x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 80.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Kapradí |