| Označení: | SG6119 WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x28x18 cm
Umělá bílá květoucí kytice představuje nenáročnou a trvanlivou alternativu k živé rostlině svého druhu. Svým zpracováním s důrazem na detaily vypadá téměř jako živá, jen v netypickém barevném dekoru. Nikdy neuvadne, neztratí ze své barevnosti a nepotřebuje žádnou péči. Nabízí širokou škálu možností využití, a to i opakovaného. Může být součástí výzdoby interiéru pro vaše vlastní potěšení. Taktéž se hodí do komplexních květinových aranží v místech, kde bude probíhat plánovaná oslava, nebo jiná společenská událost.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Rozměry | 18x28x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Bílá |