| Označení: | SG6118 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x33x15 cm
Buxus, rovněž známý jako zimostráz, je rostlina s bohatou historií, která našla nový způsob, jak zazářit ve světě aranžování a dekorací. Náš umělý buxus přináší do vašich kompozic výjimečný prvek, který si uchovává svou krásu po celý rok. Původní kořeny má ve starověkém Římě a Řecku, kde byl vysoce ceněn pro svou schopnost tvarování. V provedení jako svazek větviček se umělý buxus stává ideálním nástrojem pro netradiční aranžování. Jeho krásné tvary a zbarvení je jako malba přírody, která se zrcadlí ve vašich dekoracích. Přinese dynamiku hry kontrastů a pestrosti, která osvěží prostor a dodá mu neodolatelný šmrnc. Buxus tak výrazně obohatí vizuální stránku vašich projektů a zajistí, že vaše aranže budou působivé a originální.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Rozměry | 15x33x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Buxus |