| Označení: | SG6114 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x27x35 cm
Přísavník pětiprstý v trsu je mistrovsky zpracovaný dekorativní prvek, který v sobě spojuje přírodní krásu a eleganci s praktičností a trvanlivostí umělých květin. Vhodný do kytic, vazeb a aranží všeho druhu, jimž poskytne nezbytný objem a plnost. Přísavník pětiprstý v trsu je rozhodně tou správnou volbou pro podzimní aranže, kterým dodá svěží tóny, rozmanitost barev a jedinečný vzhled.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 56.0000 kg |
| Rozměry | 27x27x35 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 35.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Šedá |
| Druh rostliny | Přísavník |