| Označení: | SG6103 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x40x16 cm
Vyzdobte svůj prostor nezapomenutelnou elegancí a přírodním šarmem s přispěním umělého kapradí v trsu v hnědo-fialové barvě. S jeho vysokou odolností a dlouhotrvajícím svěžím vzhledem vám poskytne nesčetné možnosti při aranžování. Je to univerzální pomocník pro vyjádření osobité kreativity při tvorbě neodolatelných květinových a rostlinných kompozic, které zaujmou každého pozorovatele. Dodejte svým interiérovým dekoracím půvab a jedinečný vzhled, a to bez potřeby složité údržby. S tímto kapradím si můžete být jisti, že daná výzdoba bude vypadat svěže a živě tak dlouho, jak jen budete chtít.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 26.0000 kg |
| Rozměry | 16x40x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Kapradí |