| Označení: | SG6102 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x33x10 cm
Eukalyptus známý svým charakteristickým vzhledem a vůní je aranžéry oblíbený především kvůli tvaru listů, které dobře kontrastují s velkými květy nebo listy. Podzimní zbarvení je předurčuje pro tvorbu pestrých aranží, květinových kytic a kompozic především od konce léta do doby, než začnou padat první sněhové vločky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Rozměry | 10x33x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Eukalyptus |