| Označení: | 50194 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 999 Kč 6 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140 x 60 x 72 cm
barevné provedení dub Sonoma 3 zásuvky, skřínka s dvířky a variabilní policí výsuv pro klávesnici je součástí dodávky (montáž volitelná)
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 45 kg |
| Rozměry | 140 x 60 x 72 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 60 × 10 × 142 cm) |
| Barva | dub Sonoma |