| Označení: | M26 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 590 Kč 6 650Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 200 x 20 cm
masážní profily s různou pevností stran, jádro z Flexifoam pěny povrch je vyprofilován do 7 anatomických zón na obou stranách tvrdá (bílá) a měkká (světle zelená) strana vhodná pro všechny typy roštů vhodná pro alergiky, potah snímatelný a pratelný do 60 °C doporučená nosnost do 130 kg
| Povrch | šířka 90 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměry | 90 x 200 x 20 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 20 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Baleno | ve fólii |