| Označení: | 8883 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 13 999 Kč 23 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140 x 55 x 190 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení prostor dělený v poměru 2:1 širší část šatní tyč a police, užší část 3 variabilní police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 75 kg |
| Rozměry | 140 x 55 x 190 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | lakováno |