| Označení: | NL0159 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 609 Kč 677Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x76x15 cm
Naše umělé trávy v květinovém obalu jsou skvělým doplňkem pro snadné a efektivní oživení interiérů o přírodní prvek. Díky nim vhodně a esteticky vyzdobíte vámi vybraný prostor, ale zároveň mu ponecháte dostatek vzdušnosti a místa. Jejich univerzální a neutrální vzhled nabízí nespočet možností využití, umístění a případně kombinací s dalšími dekoracemi. Umělé trávy nevyžadují téměř žádnou údržbu, čímž umožňují vytvořit si svůj vlastní zelený koutek bez ohledu na světelné podmínky nebo dostupnost vody. Místo, ve kterém pracujete, nebo trávíte svůj volný čas, by mělo evokovat příjemné pocity a prostřednictvím této dekorace toho jednoduše dosáhnete.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Rozměry | 15x76x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 76.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Tráva |