| Označení: | NL0158 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x58x15 cm
Tato dekorace je skvělým doplňkem pro vytvoření trvanlivé a svěží výzdoby v interiéru. Jedná se o umělou trávu, která je umístěna v květinovém obalu, a díky svému univerzálnímu vzhledu se hodí do různých prostor. Přináší svěžest a příjemné oživení, a co je nejdůležitější, nikdy neuvadne ani neztratí ze své krásy. Můžete ji také kombinovat s jinými rostlinnými druhy a tvořit tak jedinečné aranže dle vašeho vkusu. S touto ozdobou si můžete vytvořit krásný a trvanlivý zelený koutek ve svém interiéru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 15x58x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 58.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Tráva |