| Označení: | KU4212 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: | — |
16x34x16 cm
Červená a zelená jsou dvě základní barvy spojené s vánoci a mají velký symbolický význam. Červená představuje lásku a radost, zelená nový začátek. Cesmína, která v sobě spojuje obě tyto barvy, je neodmyslitelnou součástí tradičních vánočních výzdob. Dodá vašemu domovu tu správnou vánoční atmosféru a kouzlo.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 16x34x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Cesmína |