| Označení: | 8857 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 499 Kč 2 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60 x 50 x 50 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak stolek lze kombinovat s dětskou židličkou 8867 vhodné pro děti od 3 let
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 60 x 50 x 50 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 51 × 8 × 62 cm) |
| Barva | bílý lak |