| Označení: | 8856 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 399 Kč 2 399Kč |
| Množství: | — |
60 x 50 x 50 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení stolek lze kombinovat s dětskou židličkou 8866 vhodné pro děti od 3 let
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 60 x 50 x 50 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 11 × 62 cm) |
| Barva | lakováno |