| Označení: | 8867 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 799 Kč 1 195Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28 x 29 x 59 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak židli lze kombinovat s dětským stolečkem 8857 výška sedu 30 cm, vhodné pro děti od 3 let
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry | 28 x 29 x 59 cm |
| Šířka | 28 cm |
| Výška | 59 cm |
| Hloubka | 29 cm |
| Barva | bílý lak |