| Označení: | 60145 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 899 Kč 4 690Kč |
| Množství: | — |
80 x 43 x 88 cm
barevné provedení ořech boční a horní dvířka jsou výklopná
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | ořech, ořech/bílá |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 80 x 43 x 88 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 15 × 88 cm) |
| Barva | ořech |