| Označení: | KU4353-GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x82x10 cm
Vyzdobte svůj prostor nezapomenutelnou elegancí a přírodním šarmem díky tomuto umělému kapradí. S jeho vysokou odolností a dlouhotrvajícím svěžím vzhledem vám poskytne nesčetné možnosti při aranžování. Je to univerzální pomocník pro vyjádření osobité kreativity při tvorbě neodolatelných květinových a rostlinných kompozic, které zaujmou každého pozorovatele. Dodejte svým interiérovým dekoracím půvab a jedinečný vzhled, a to bez potřeby složité údržby. S tímto kapradím si můžete být jisti, že daná výzdoba bude vypadat svěže a živě tak dlouho, jak jen budete chtít.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Rozměry | 26x82x10 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 82.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Kapradí |