| Označení: | KU4350-BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x53x16 cm
Umělá větvička jeřabiny s modře zbarvenými bobulemi je skvělým způsobem, jak přidat přírodní nádech a příjemné odstíny do vašich vlastnoručních dekorací. Je sice umělá, ale vypadá jako živá. Představuje však tuto rostlinu s velmi netradičně zbarvenými bobulemi, což jí přidává na originalitě. Tato větvička jeřabiny je vhodná pro různé typy aranží po celý rok, ale nejlépe se hodí do podzimního období, pro které je tak typická. S touto umělou přízdobou můžete snadno přinést do svého domova nikdy nekončící krásu přírody bez nutnosti o ní nijak zvlášť pečovat.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 62.0000 kg |
| Rozměry | 16x53x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 53.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Jeřabina |