| Označení: | K80 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 229Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61 x 48 x 124 cm
potah textilní síťovina, barevné provedení černá / modrá chromovaný kříž, houpací mechanismus výškově nastavitelné, výška sedu 45-55 cm, výška opěradla 73 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Hmotnost | 16 kg |
| Rozměry | 61 x 48 x 124 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Výška | 124 cm |
| Hloubka | 48 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 60 × 28 × 83 cm) |
| Barva | modrá |