| Označení: | 341B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 199 Kč 5 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
204 x 168 x 66 cm
barevné provedení bílá výška sedu 41 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm nebo 2 kusy 80 × 200 cm a rošt R2 k dvoulůžku možno dokoupit úložný prostor 147A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 44 kg |
| Rozměry | 204 x 168 x 66 cm |
| Šířka | 204 cm |
| Výška | 66 cm |
| Hloubka | 168 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 32 × 7 × 202 cm, 67 × 5 × 169 cm) |
| Barva | bílá |