| Označení: | 140B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 1 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41 x 36 x 36 cm
barevné provedení bílá jedna zásuvka
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 41 x 36 x 36 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Výška | 36 cm |
| Hloubka | 36 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 36 × 7 × 83 cm) |
| Barva | bílá |