| Označení: | SM377-LILA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 119 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x19x7 cm
Figurka půvabné dívenky z polyresinu ve fialových šatech zdobených květinami přináší do vašeho domova nádech elegance a jemné ženskosti. Dívenka má roztomilé červené tvářičky, které vyzařují radost a štěstí, a je obuta do střevíčků, které barevně ladí s jejím celkovým vzhledem. V rukou drží nádherný velký květ, což vyjadřuje spojení s přírodou a její lásku k rostlinám. Je to originální krásná ozdoba, která zahřeje u srdce svým milým provedením a přinese do vašeho prostoru pozitivní energii. Postavte ji ideálně na viditelné místo a nechte ji, aby okouzlila vaše přátele a rodinu. Rozveselte svůj domov touto jedinečnou figurkou, která ztělesňuje krásu, radost ze života a harmonii. Velmi dobrým nápadem může být i darování této jedinečné dekorace lidem, na kterých vám nejvíc záleží.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 9x19x7 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 19.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Dívka/Chlapec |
| Sezóna | Celorok |
| Upozornění | Toto není hračka. Nenechávejte v dosahu malých dětí! |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Fialová |