| Označení: | OK6351-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 72 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x13x17 cm
Zapomeňte na obyčejné nádoby a dopřejte svým květinám luxusní prezentaci s naším kovovým dekoračním obalem v růžové barvě a motivem rozkvetlé louky.Tento produkt má všechny předpoklady k tomu, aby zdůraznil krásu a grácii rostliny de něj zasazené a zároveň ji chránil před vnějšími vlivy. Když naše dekorační kovové obaly spojíte s vybranými květinami, vytvoříte dokonalou souhru, která bude přitahovat pozornost vašich návštěvníků a vám činit potěšení. Neváhejte a získejte ten správný doplněk pro své milované květiny, oživte svůj prostor a užívejte si jejich krásy v novém světle. Ať už máte rádi pestrobarevné kytice plné života nebo elegantní solitéry s delikátními květy, díky naší široké nabídce kovových obalů máte možnost vybrat si ten nejlepší.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 192.0000 kg |
| Hmotnost | 192.0000 kg |
| Rozměry | 17x13x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 17.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Barva | Růžová |