| Označení: | 61502 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 799 Kč 4 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 35 x 82 cm
barevné provedení ořech / bílá 4 široké zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | ořech, ořech/bílá |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 70 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 15 × 81 cm) |
| Barva | ořech,bílá |