| Označení: | LIF2521 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 627 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x25x20 cm
Roztomilý ptáček z magneziové keramiky zaujme svým půvabem a bude pozoruhodným doplňkem vaší dekorace. Tato ozdobná figurka je připravena oživit váš prostor, ať už se rozhodnete umístit ji do zahrady, na terasu nebo do interiéru. Ačkoli vám tento pěvec nic pěkného nezazpívá, jeho roztomilý vzhled a přitažlivost zaručují, že bude vaším milým tichým společníkem. Najděte pro tohoto ptáčka ideální místo, kde se bude moci těšit z obdivu a pozornosti. Jeho kouzlo dokáže zpříjemnit jakýkoliv kout vašeho prostoru. Tato dekorace je svědectvím vašeho kladného vztahu k přírodě a smyslu pro estetiku, a může být zároveň inspirací pro ty, kteří vás navštíví.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1800.0000 kg |
| Rozměry | 30x25x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Přírodní |