| Označení: | LD-0342 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 350 Kč 389Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x24x12 cm
Pozvěte ptáčky do vaší zahrady s naší nádhernou dřevěnou budkou pro ně určenou. Tato stylová hnědá zahradní dekorace imituje útulný domeček na kůlech, který okouzlí každého pozorovatele. S poměrně detailním až vtipným zpracováním a praktickým provázkem na střeše pro snadné zavěšení, se tato budka stane neodolatelným lákadlem pro ptačí obyvatele vaší zahrady. Přidejte kouzlo a radost do vašeho venkovního prostoru s touto originální ptačí budkou, která dodá vaší zahradě jedinečný a praktický dekorační prvek.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 17x24x12 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Hnědá |