| Označení: | 7861 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 799 Kč 2 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
88 x 198 x 6 cm
samonosný rošt v kovovém rámu, 14 lamel rošt není vhodný pro postele, do kterých má být použit laťkový rošt R1
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 88 x 198 x 6 cm |
| Šířka | 88 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hloubka | 198 cm |
| Baleno | ve fólii (rozměry, š/v/d: 88 × 6 × 198 cm) |