| Označení: | KK061-GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 200 Kč 339Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x29x9 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě kovové vázy ve tvaru vysoké bandasky v šedém provedení a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 454.0000 kg |
| Rozměry | 9x29x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 29.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 9.0000 cm |
| Barva | Šedá |