| Označení: | K51 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 199 Kč 2 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59 x 68 x 102 cm
ohýbané masivní dřevo s rovnými područkami potah 35 % bavlna, 65 % polyester, barevné provedení červená možno doplnit podnožkou LISA K54
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 59 x 68 x 102 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 102 cm |
| Hloubka | 68 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 61 × 10 × 64 cm) |
| Barva | červená |