| Označení: | 8806 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 299 Kč 11 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
206 x 98 x 63 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 52 cm, praktické úložné prostory pod postelí (3 zásuvky a výsuv) jsou v ceně cena včetně roštu (dřevěný laťkový) bez matrace, doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm doporučená výška matrace pro přistýlku je do 10 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 52 kg |
| Rozměry | 206 x 98 x 63 cm |
| Šířka | 206 cm |
| Výška | 63 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 68 × 13 × 106 cm, 34 × 10 × 206 cm) |
| Barva | lakováno |