| Označení: | 1507A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 199 Kč 5 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
106 x 35 x 82 cm
barevné provedení buk 2 dvířka, 2 variabilní police 4 zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 36 kg |
| Rozměry | 106 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 106 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 37 × 16 × 111 cm) |
| Barva | buk |