| Označení: | GB011-LILA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 Kč 7Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x5x5 cm
Vázací stuha ve světle fialové barvě dodá vašim balíčkům, kyticím či dekoracím jemný a elegantní nádech. Klubko o délce 20 metrů nabízí dostatek materiálu pro kreativní aranžování a vázání. Praktická a stylová volba pro každou příležitost.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 10x5x5 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Fialová |